Epizódy

Cletus
Cletus Delroy Spuckler

Meno: Cletus Delroy Spuckler

Cletus je vykreslený ako typický miestny sedlák, ktorý býva v skromnej drevenej chalúpke. Živí sa ako farmár. Vďaka svojmu nezameniteľnému výzoru a správaniu je neprehliadnuteľnou postavou. Na hlave si všimnete blbý účes, riedke fúzy a zopár zubov v ústach. Má tetovanie zeleného hada s lebkou. Medzi jeho zvláštne charakteristiky patrí hlavne schopnosť vidieť budúcnosť (Wiggumovi predpovedal napadnutie medveďom. Pitie ortute mu spôsobilo niekoľko chorôb.

Patrí medzi vedľajšie postavy, ktoré sa neobjavujú často, ale o to viac je jeho prítomnosť zábavnejšia. Prvýkrát sa objavil v piatej sérii v epizóde "Bart dostane slona".

Rodina

Má manželku Brandine, ktorá je s veľkou pravdepodobnosťou jeho sestra, ale taktiež udržuje veľmi blízky vzťah s ošípanou. Charkertistické pre celú rodinu je množstvo detí (v jednej epizóde dostal do opatrovateľskej starostlivosti aj Barta s Lisou): Brandine, Gummy Sue, Tiffany, Heather, Cody, Dylan, Dermot, Jordan, Taylor, Brittany, Wesley, Rumer, Scout, Cassidy, Zoe, Chloe, Max, Hunter, Rubella Scabies, Kendall, Caitlin, Noah, Sasha, Morgan, Kyra, Ian, Lauren, Qbert, Condoleezza Marie, Phil, Birthday, Crystal Meth, Dubya, Incest, International Harvester, Jitney, Witney. Cletus je však otcom iba dvoch z nich.

TOPlistTOPlist