Kniha návštev

Eddie a Lou sú policajní dôstojníci na Springfieldskom policajnom oddelení. Priezvisko ani jedného z nich v seriáli neodznelo. V epizóde Křeslo pro Homera (s13e21), Lou povie, že nemajú priezvisko podobne ako speváčka Cher.

Lou
Lou

Meno: Lou

Vek: neznámy

Narodeniny: 21. marca

Rodina: Amy (exmanželka)

Priatelia: šerif Wiggum, Eddie, Spasitel, Chaequelle (priateľka)

Dabing v originálnej verzii: Hank Azaria

Dabing v českej verzii: nemá priradeného stáleho dabingového herca

Prvýkrát sa objavil v epizóde: Taková Nenormální Rodinka (s01e04)

Lou je policajný seržant a je rozhodne najinteligentnejším a najschopnejším dôstojníkom Springfieldskej polície. Je kontrastom k šerifovi Wiggumovi a často kritizuje jeho prešľapy. Má výhrady voči jeho pozícii policajného šerifa a poukazuje na jeho neschopnosť viesť policajný zbor.

Aj keď to sám nikdy výslovne nepovedal, niektoré postavy tvrdia, že vyštudoval univerzitu v Princetone. Kedysi bol ženatý so ženou menom Amy. Hank Azaria založil dabing Loua na napodobení hlasu Sylvestera Stallonea. Epizóda Bartova válka (s14e21) ukazuje, že sa Lou so svojou ženou rozviedol. Jedna z jeho najvýznamnejších rolí v seriáli bola v epizóde Stop Or My Dog Will Shoot (s18e20), kde sa stane cvičiteľom psa Spasitela. Táto epizóda prezradí, že má priateľku menom Charquelle.

Eddie
Eddie

Meno: Eddie

Vek: neznámy

Priatelia: šerif Wiggum, Eddie

Dabing v originálnej verzii: Harry Shearer

Dabing v českej verzii: nemá priradeného stáleho dabingového herca

Prvýkrát sa objavil v epizóde: Taková Nenormální Rodinka (s01e04)

Nepoznáme jeho hodnosť a podobne ako Lou, je aj on jeden z tých schopnejších dôstojníkov v policajnom zbore. V posledných epizódach sotva prehovorí, predtým však hovoril pravidelnejšie. V epizóde Lízina Vzpoura (s03e18) povie, že má rád to že je policajt, pretože "zmení svet".

TOPlistTOPlist