Reklamné kapane

Chcete si zmerať vaše sily s ďalšími fanúšikmi? Zapojte sa do našej súťaže o najlepšieho znalca Simpsonovcov. Každé dva týždne je tu nová otázka. Čím skôr odošlete odpoveď, tým viac bodov môžete získať.

V tejto časti sa môžete zahrať rôzne online hry so simpsonovskou tématikou. Ohrem hier si môžete pozrieť aj flashové animácie. Ku každej hre je tu stručný popis a komentár k ovládaniu.

Archivujeme všetky ankety, ktoré sa objavili na stránke a sem zapisujeme výsledky hlasovania. Ak by bol niekto zvedavý na výsledky, tak tu ich nájde spísané. Hlasovať sa však už do starých ankiet nedá.

Teraz sa aj vy môžete zahrať na Barta a napísať svoj vlastný tabuľový gag. K dispozícii máte 5 riadkov, ktoré sa zobrazia na tabuli.

Ak by ste tu pre nás chceli nechať svoj odkaz, stačí ak navštívite sekciu Kniha návštev a pridáte svoj príspevok, názor, alebo pripomienku k našej stránke.

Na našom fóre môžete konfrontovať svoje názory s ostatnými fanúšikmi Simpsonovcov, na najrôznejšie nielen simpsonovské témy, alebo napríklad zistiť, kde sa dajú zohnať plné epizódy alebo diskutovať o najnovších epizódach a pridať svoje postrehy.

TOPlistTOPlist