Kniha návštev

Squeaky Voiced Teen (Teenager s piskľavým hlasom), známy aj ako Jeremy Freedman (alebo Jeremy Peterson) (dabuje ho Dan Castellaneta), je jedem z mála teenagerov v seriáli a často ho vidíme pracovať na rôznych miestach ako robí nejakú neperspektívnu prácu ako napríklad umývanie dlážky. Na tvári má akné a jeho hlas práve mutuje. V seriáli ho často nazývajú rôznymi prezývkami, jeho skutočné meno sa nikdy nepoužíva. Ako osobnosť je nešikovný, plachý a patetický.

Jeremy Peterson
Jeremy Peterson

Meno: Jeremy Peterson (Jeremy Freedman, Teenager s piskľavým hlasom)

Vek: okolo 18

Rodina: Doris (matka)

Poznávacie znamenie: piskľavý hlas a akné na tvári

Raz sa objavil v gaučovom gagu vo zvučke ako bozkáva atraktívnu blondínku. V inom gaučovom gagu Simpsonovcom zas priniesol gauč. V epizóde Válka s molochem (s15e22) sa pokúsil spáchať samovraždu, pretože FOX zrušil Futuramu. V epizóde Marge versus Svobodní, dĹŻchodci, bezdětné páry, mládež a gayové (s15e08) stratil svoj piskľavý hlas aby sa stal mužom. Riaditeľ Skinner ho spomína ako Jeremyho vo vymazanej scéne na DVD sete piatej série. Je vyobrazený na obale DVD setu 10. série vpredu a na boku.

Z epizódy HomerĹŻv tým (s07e12) sa dá predpokladať, že kuchárka Doris je vlastne jeho matka, keď volá svoju mamu a ona odvetí, že nemá žiadneho syna. Jeho priezvisko môžeme určiť z dvoch epizód: Líza Proti Mluvící Panence (s05e14) kedy ho dedko Abe Simpson nazve pánom Petersonom; a v epizóde G.I. D'oh (s18e05) ho Dolph volá "pán Freedman".

TOPlistTOPlist