Český dabing

ObrázkyV tejto sekcii nájdete množstvo kvalitných obrázkov, ktoré si vytvárame sami obkreslením zdrojového obrázku. Všetky obrázky v tejto sekcii sú exkluzívne vytvorené iba pre Springfield Zone. Len zo zaujímavosti - jeden obrázok trvá priemerne 30 minút neprerušovanej sústredenej činnosti.

GalériaNaša obrázková galéria obsahuje takmer kompletnú zbierku všetkých promo kariet k epizódam, ale napríklad aj userbary a ďalšie obrázky zo sveta Simpsonovcov. Obrázky sú pravidelne dopĺňané.

WallpaperyAk si chcete spestriť svoju pracovnú plochu Simpsonovcami, neváhajte použiť niektorý z našich originálnych wallpaperov, alebo ak chcete, pozadí pre pracovnú plochu.

VideáVideo materiály patria tradične k najpopulárnejším častiam fanstránok. Preto aj tu nájdete videá na stiahnutie alebo na pozeranie priamo zo stránky. Stiahnuť si napríklad môžete aj takmer všetky epizódy Itchyho & Scratchyho.

FanartV tejto časti sa nachádzajú výtvory, ktoré nám zaslali fanúšikovia Simpsonovcov. Prispieť môžete aj vy. Stačí byť trocha kreatívny a ste v tejto sekcii.

ZvukyZozbierali sme pre vás niekoľko pesničiek zo Simpsonovcov, ktoré sa nachádzajú na oficiálnych soundtrackoch k seriálu, alebo boli odprezentované v niektorej epizóde. Samozrejme tu nájdete aj zvučku Simpsonovcov vo formáte mp3.

TOPlistTOPlist