Aktuálne Novinky

Potvrdené ďalšie dve série Simpsonovcov

Fox potvrdil, že Simpsonovci sa dočkajú svojej 27. a 28. série. Obvykle sa správy o predĺžení Simpsonovcov objavujú v októbri, teraz sa čakalo podstatne dlhšie. S blížiacim sa koncom 26. série, začali pochybnosti, či sa dočkáme ďalšej série. Teraz je však jasné, že sa dočkáme minimálne dvoch ďalších. 

Stanici Fox sa Simpsonovci stále oplatia, pretože seriál sa stále udržiava v top 10, pre cieľovú skupinu 18-49 rokov a taktiež v skupine mužov od 18-34 rokov, ktorá je veľmi lukratívna pre zadávateľov reklamy. Simpsonovci tiež patria dlhodobo k najsledovanejším programom Foxu.

28. séria by mala začaľ jubilejnou 600. epizódou. Pre porovnanie South Park prekonal minulý rok 250. epizódu, Family Guy bol na 248-ke ešte iba minulý týždeň.

Simpsonovci sú aktuálne najdlhšie vysielaným prime time televíznym seriálom, i keď s počtom epizód 635 stále vedie seriál "Gunsmoke".

Avšak na konci 28. série, by v roku 2017, Simpsonovci mohli dosiahnuť 625 epizód, iba 10 epizód od aktuálneho rekordu. 

Tento rok debutovali Simpsonovci aj na platenej káblovkovej stanici od Foxu - FXX. Táto stanica odvysielala maratón všetkých dovtedy odvysielaných epizód, spolu za 12 dní. Pre predstavu ak by sa podobný maratón konal na konci 28. série (625 epizód), znamenalo by to okolo 220 hodín vysielacieho času, čo je skoro 10 dní v kuse. 

Simpsonovci nazbierali spolu 31 cien Emmy, 31 cien Annie a stali sa prvým animovaným seriálom, ktorý získal cenu Peabody.

Naša stránka simpsonovci.com dokonca pred dvoma týždňami, 20. apríla oslávila okrúhle 10. výročie vzniku. Aktivita je tu už takmer nulová, napriek tomu ju ešte udržiavam v chode, minimálne kvôli nášmu prehľadu všetkých epizód

KomentáreTOPlistTOPlist