Postavy

Kedy vznikla naša stránka? Aký bol jej vývoj? Ako vyzerala stránka predtým? Kto za ňou stojí? Na tieto a ďalšie otázky nájdete odpoveď práve v tejto sekcii.

Ak nás chcete z nejakého dôvodu kontaktovať, použite tento formulár na odoslanie mailu. Na otázky typu "Kedy bude film?", "V ktorej epizóde vystupovala skupina Red Hot Chili Peppers?" a podobne, použite prosím diskusné fórum.

Ak ste z našej stránky použili nejaký materiál, alebo by ste nás chceli podporiť, môžete si vybrať z nasledujúcich bannerov pre vaše stránky.

Z dôvodu prehľadnosti a prístupnosti nájdete u nás aj mapu celého webu. V podstate je to menu celej stránky.

V tejto sekcii nájdete prehľadne zoradené odkazy na niektoré vybrané fanúšikovské stránky o Simpsonovcoch. Nepíšte mi prosím, aby som sem váš web zaradil, weby si vyberám sám.

Táto stránka sa venuje výhradne Špeciálnym čarodejníckym dielom a všetkému čo k nim patrí. Je súčasťou našej stránky a nachádza sa na adrese toh.simpsonovci.com. Obvykle býva aktívna najmä pred premiérou ďalšieho Špeciálneho dielu.

Najväčšia československá fanúšikovská stránka o ďalšom úspešnom seriáli Matta Greoninga - o Futurame. Nájdete tam neuveriteľné množstvo informácií a multimediálneho obsahu. Povinnosť pre každého správneho fanúšika.

TOPlistTOPlist