Üter

GABF18

GABF18 / Ohňostroj oddanosti

V izbe je detektor kovov (taký ako na letisku). Všetci bez problémov prejdú okrem Homera, pri ktorom detektor pípa. Tak sa vráti, dá si dole opasok a vyzuje si topánky. Znova prejde cez detektor, ktorý opäť zapípa. Vyzlečie sa teda do spodkov, ale aj tak detektor zapípa. Policajt, ktorý tam dohliada, Homera skontroluje ručným detektorom, ktorý pritom stále pípa.


GABF16

GABF16 / Děvče, které spalo příliš málo

HABF05 / Pygmalion v sukni

Celý gag je robený v plastelíne. 6 guľočok sa prikotúľa do obývačky. Chvíľu do seba na zemi narážajú až sa dostanú na gauč, kde sa premenia na postavy. Simpsonovci sa zarazia a zadivene sa pozrú vedľa na modrú postavičku, ktorá sedí s nimi na gauči.


GABF19

GABF19 / Milhouse z písku a mlhy

HABF09 / Million Dollar Abie

Celá rodinka si sadá na gauč, v tom sa otvorí polopriehľadné menu ako v digitálnom fotoaparáte. Vyberie sa ponuka "Delete this recording now" (Vymazať záznam) a potvrdí sa.


Nie je

GABF17 / Speciální čarodějnický díl XVI

Gaučový gag nie je.


GABF20

GABF20 / Návrat nezdárného syna

HABF16 / Manželská poradna

Jeden z najdlhších gaučových gagov (trvá 42 sekúnd), začína tým, že si Simpsonovci chcú sadnúť na gauč, ale ten na nich vycerí zuby a chce ich zjesť. Vybehnú von z domu a vidieť ako ostatní obyvatelia Springfieldu bojujú s gaučmi. Terry a Sherry zjedla ružová fotela, ďalšie pohovky obkľúčili policajtov v aute, Dr. Frinka naháňa lietajúci gauč s lasermi, Moe ich v bare strieľa s brokovnicou. Homer celý zúfalý sa snaží skryť v nejakom obchode (COUCH WORLD) :) a tam sa naňho vrhne kopa gaučov.


GABF21

GABF21 / Homer kandiduje

Simpsonovci si sadajú na gauč. Ich obývačka je zakrytá kopulou zo skla a vystavená pred zrakmi viacerých zvedavých mimozemšťanov ako Kodos a Kang na ich domovskej planéte, s podtitulom "Earth Family".


GABF22

GABF22 / Pomsta červených rajčátek

Všetci si sadajú, ale namiesto gauča je v obývačke hniezdo. Za chvíľku priletí holub a kŕmi Homera dážďovkou.


HABF02

HABF02 / Taliján Bob

HABF10 / Salam Banghalore!

Žlté ruky (mohli by to byť Homerove ruky) nahádžu na gauč karty. Každá karta reprezentuje jedného člena rodiny.


HABF01

HABF01 / Simpsonovské vánoční skazky

Objavia sa noviny Springfield Shopper s titulkom "Couch gag thrills nations" (Gaučové gagy vzrušujú národy).


HABF03

HABF03 / Čí je vlastně Homer?

HABF14 / Opičí proces

Simpsonovci sedia na gauči a fotí ich fotograf. Výsledkom sú rodinné portréty z roku 2006, 2007, 2008 (rodina smúti za zosnulým Homerom), 2009 (Homerovo miesto zaujal Lenny), 2010 (Marge vymieňa Carl), 2011 (namiesto Lennyho je Jimbo a namiesto Carla opäť Marge), 2012 (Homer sa vracia na svoje miesto ako robot) a 2013 (všetci sú roboti).


HABF04

HABF04 / Všechny cesty vedou do krimu

Na obrazovke je stará mapa Springfieldu, ktorá začne horieť. V ohnivom kruhu sa z diaľky objavuje celá rodinka vo westernovom štýle na koňoch.


HABF06

HABF06 / Zdánlivě nekonečný příběh

Simpsonovci prichádzajú na gauči na výrobnom páse. Končatiny stroja posadia na gauč aj chýbajúceho Homera.


HABF07

HABF07 / Bart má dvě mámy

Rodinka prejde cez sieť laserov, sadne si a Homerovi padne odrezaná hlava.


HABF08

HABF08 / Homere Simpsone, tohle je tvoje žena

Celý gaučový gag je v podstate úvodná zvučka hraná živými hercami.


HABF11

HABF11 / Nejmokřejší příběh všech dob

Celá obývačková scénka s rodinkou je skladačka puzzle. Ruky čo ho skladajú, vymenia kocky s tvárami Homera a Maggie a potom ich dajú ako majú byť.


HABF12

HABF12 / Holky těžší to maj...?

Do tmy prichádzajú iba oči. Rodinka prichádza do tmy a tam ju privítajú obyvatelia Springfieldu prekvapením. Homer však z toho dostane infarkt.


HABF13

HABF13/ Myslete na Marge

Pri gauč prichádzajú transforméri. Homer ako ťahač (Optimus Prime), Marge ako stíhačka, Lisa ako Jeep, Maggie ako Beattle a Bart ako pretekárske auto. Všetci sa pretransformujú na robotov a sadnú si na gauč.


TOPlistTOPlist