Üter

FABF23

FABF23 / Speciální čarodějnický díl XV

Gaučový gag nie je.


FABF20

FABF20 / Ve válce sporáků je vše dovoleno

GABF11 / Požírač srdcí

Scéna je vonku, rodinka sedí na gauči, ktorý je odpálený s rodinkou katapultom až za kopce.


FABF19

FABF19 / Noci s nepřítelem

Simpsonovci pribehnú do izby a zistia, že gauč tam nie je. Po chvíli na nich však zhora spadne.


FABF22

FABF22 / Kamarádky na život a na smrt

GABF14 / Díkybohu je den zkázy

Všetci z rodiny vyzerajú ako Vočko (Moe) Szyslak.


FABF21

FABF21 / Komiksák a Chlapeček

GABF15 / Domov daleko od Homera

Simpsonovci si sadnú na gauč ako obyčajne. Pohľad sa oddiali a odhalí tak obrovského morského čerta (ryba), ktorý zožerie rodinku.


FABF16

FABF16 / Poslední recept

Rodinka vbehne do izby a posadí sa na gauč. Nič sa nedeje. Lisa povie do kamery: "Čo? Vari nemôžme sedieť na gauči len tak?" Homer je potom prepichnutý veľkým oštepom a povie: "D'oh!"


GABF01

GABF01 / Drahé pivínko

Obývačka je celá z piesku. Členovia rodiny vyzerajú otrhane a vysmädnuto. Všetci sa priplazia ku gauču a ľahnú si naň. No celá obývačka sa pod nimi zrúti.


GABF02

GABF02 / Homerův a Nedův poslední výkop

Simpsonovci sa nastavajú na seba, Maggie je najvyššie. Sedí Lise na hlave.


GABF03

GABF03 / Rošťácký rap

Podlaha v obývačke je šachovnica a Simpsonovci po nej preskáču až ku gauču, prezlečení ako šachové figúrky.


GABF04

GABF04 / Svatby podle Homera

Rodinka korčuľuje po obývačke, pričom držia vo vzduchu popraskaný Stanley Cup (s Maggie v ňom). Všetci sú v hokejovej výstroji a každému chýba zub, Homer má navyše monokel.


GABF05

GABF05 / Za jasného dne neuvidím svou sestru

Keď sa rodina posadí na gauč, kamera sa oddiali cez strechu domu Simpsonovcov a odďaluje sa ďalej ponad Evergreen Terrace, Springfield, USA, atmosféru a otvorený vesmír s pohľadom na planétu Zem. Ďalej pohľad opustí slnečnú sústavu kde vidíme aj mimozemšťanova Kanga a Kodosa. Potom vidíme našu galaxiu, ktorá je súčasťou vesmíru. Všetky galaxie vo vesmíre sa stanú súčasťou atómu, ktorý je časťou DNA, ktorá je časťou Homerovej lebky až sme späť v obývačke. Homer povie: "Cool!" Pozn.:Gag trvá 46 sekúnd.


GABF06

GABF06 / Čínskej nášup

V obývačke je tma, vidíme len mnoho očí. Svetlá sa rozsvietia a mnoho postáv zo seriálu sa objavia za nápisom - "Surprise!" (Prekvapanie!) Simpsonovci prídu dnu a všetci zakričia - "SURPRISE!" Homer je maximálne vyľakaný a dostane srdcový kolaps.


GABF07

GABF07 / Mobilní Homer

Simpsonovci si normálne sadnú na gauč. Homer si z hlavy strhne masku a vidíme preoblečeného Leváka Boba, ktorý sa začne oháňať nožom a naháňať Barta. Ostatní tŕpnu na gauči od hrôzy.


GABF08

GABF08 / Vypráskaný práskač

Simpsonovci si sadnú na gauč. Opekací rošt prebodne gauč a ten sa začne otáčať nad otvorenou podlahou, kde horí oheň. Margeine vlasy začnú horieť.


GABF12

GABF12 / Futu-drama

Pred gaučom sa zoradí päť akčných figúriek v štýle Transformerov, ktorý sa pretransformujú na Simpsnovcov.


GABF10

GABF10 / Kdo se bojí pokrývače?

Gaučová scéna je akoby zo skladačky puzzle. Dva kúsky skladačky, na ktorých majú byť hlavy Homera a Maggie, chýbajú. Dve ruky (s piatimi prstami) vložia kúsky skladačky núpak, potom si to všimne a prehodí ich hlavy na správne miesta a povie "Woo-hoo!"


GABF13

GABF13 / Springfield hledá ministar

V paródii na úvodnú zvučku sitcomu z 80-tych rokov - Get Smart!, prejde Homer cez mnoho futuristických dverí a cestičiek, až kým sa nedostane do telefónnej búdky, prepadne sa cez podlahu a pristane na gauči, kde už sedia ostatní členovia rodiny.


GABF09

GABF09 / Otec, syn a host svatý

Rodinka je v podobe nafukovacích balónov. Postupne si sadajú na gauč, okrem Homera, ktorý praskne kvôli pazúrom mačky Sněhulky II (Snowball II).


TOPlistTOPlist