Üter

JABF20

JABF20 / Rád létá a ne že ne

Plopper, Homerovo prasiatko zo Simpsonovcov vo filme, sedí na gauči, rodinka pribehne a sadne si vedľa neho, zatiaľ čo v pozadí počuť znelku zo Spider-Mana. Homer drží Ploppera a povie: "My summer love" (Moja letná láska).


JABF18

JABF18 / Homer Sevillský

KABF12 / Má máma Mona

Vidíme celý vývoj života na Zemi v podobe Homera, až príde k domu a sadne si unavený po dlhej ceste na gauč. Marge povie "Did you get the milk?" (Kúpil si mlieko?)/v KABF12 - Čo ti to tak trvalo?


JABF21

JABF21 / Homerova odtahovka

Celá rodinka je postavená z lego-kociek, v lego obývačke. Homer je postavený spolu s vlasmi (Homer povie: "Wohoo!"), do scény teda zasiahne skutočná ruka, napraví chybu a dá Homerovi menšiu kocku s vlasmi (a povie: "D'oh!").


JABF19

JABF19 / Nechci vědět, proč ptáček v kleci zpívá

Rodinka sedí na gauči a zrazu sa oddiali pohľad. Naskytne sa scéna, ako sa Maggie hrá so svojim domčekom pre bábiky. Vyberie z domčeka Homera a vymení ho za svoj cumlík.


Nie je

JABF16 / Špeciálny čarodejnícky diel XVIII

Gaučový gag nie je.


JABF22

JABF22 / Sirotek Milhouse

Rodinka sa objaví na obálke magazínu Modern Couch Gags (Moderné gaučové gagy). Na obálke je napísané: "10 couch gags to spice up your marriage" (10 gaučových gagov na okorenenie vášho manželstva).


JABF17

JABF17 / Manželé a podnikatelky

KABF11 / Jedeme na Sundance

Ruky otvoria knihu, ktorá pri otvorení vytvorí rodinku sediacu na gauči.


KABF01

KABF01 / Pohřeb nepřítele

V obývačke sa objaví iluzionista, vezme si plášť do rúk, švihne ním a pod plášťom sa objaví gauč. Švihne ním ešte raz ponad gauč a pod plášťom sa objaví rodinka sediaca na gauči.


KABF02

KABF02 / Věčný stín Simpsonovy mysli

Keď sa rodina posadí na gauč, kamera sa oddiali cez strechu domu Simpsonovcov a odďaľuje sa ďalej ponad Evergreen Terrace, Springfield, USA, atmosféru a otvorený vesmír s pohľadom na planétu Zem. Ďalej pohľad opustí slnečnú sústavu kde vidíme aj mimozemšťanov Kanga a Kodosa. Potom vidíme našu galaxiu, ktorá je súčasťou vesmíru. Všetky galaxie vo vesmíre sa stanú súčasťou atómu, ktorý je časťou DNA, ktorá je časťou Homerovej lebky až sme späť v obývačke. Homer povie: "Weird!"


KABF03

KABF03 / E Pluribus Wigum

KABF10 / Kraví apokalypsa

Vidíme stredoveký gobelín, na ktorom je nakreslený nasledujúci príbeh: Kráľovstvo Flandersovcov ukradne gauč Kráľovstvu Simpsonovcov, tí sa vypravia do Kráľovstva Flandersovcov, kde navzájom bojujú; nakoniec si Simpsonovci vybojujú gauč naspäť a pred neho si vystavia rozsekané Nedovo telo. Je to paródia na stredovekú tapisériu z Bayeux.


KABF04

KABF04 / Zlatá devadesátá

Vidíme sedieť rodinku na gauči, kamera sa trochu oddiali a odhalí francúzsky nápis "Toto nie je obrázok gaučového gagu". Kamera sa oddiali ešte ďalej a zisťujeme, že nepozeráme na rodinku na gauči, len na obraz rodinky sediacej na gauči vyvesený v galérii.


KABF05

KABF05 / Láska po springfieldsku

Rodinka pribehne do obývačky, kde sa každý postupne pripne na hračku pre batoľatá, ktorá zvykne byť nad postieľkou.


KABF06

KABF06 / Skrytá identita

Dve ruky poskladajú obrázok rodinky na svetelnej tabuli, ktorá sa nakoniec rozsvieti.


KABF07

KABF07 / Sranda na objednávku

Päť tabletiek, ktoré pripomínajú členov rodiny, ležia na gauči. Profesor Frink na každú tabletku kvapne kvapku vody a z tabletiek všetci vyrastú do svojej normálnej veľkosti, okrem Homera, na ktorého musí Frink vyliať vedro z vodou, aby dorástol.


KABF08

KABF08 / Není kouře bez tance

Wile E. Coyote (Kojot Wily z Looney Tunes) namaľuje falošný gauč na stenu, do ktorého narazia Simpsonovci.


KABF09

KABF09 / Táta na útěku

Rodinka je domaľovaná na gauč.


KABF13

KABF13 / Vše o Líze

Na počítači sú obrázky členov rodinky postupne prenášané pomocou myši na gauč a potom vyhodené do koša ako na pracovnej ploche počítača.


TOPlistTOPlist