14x08 - Výchova dívek v Americe

Originálny názov: The Dad Who Knew Too Little
Slovenský názov: Otec, ktorý vedel príliš málo
Produkčný kód: EABF03

Scenár: Matt Selman, Réžia: Mark Kirkland
Premiéra v USA: 12. január 2003
Hviezdni hostia: Elliott Gould ako Elliott Gould

Referencie: (vysvetlivky) Hard Rock Café, Birth of the Cool Color - Miles Davis [hudba], Him Father - Winstons [P], Pipeline - Chantay's [P], Leví kráľ [F]

Obsah

Obrázok z epizódy 14x08

Líza má narodeniny a Homer jej kúpi kazetu, kde Líza akože hrá a hovorí o tom, čo má rada. Ale všetky informácie, ktoré tam o nej Homer povedal sú nesprávne. Líza je na Homera nahnevaná, že o nej nič nevie.

Homer to chce odčiniť a tak si najme súkromného detektíva nech o Líze niečo zistí. Z Homera sa stane dokonalý otec a Líza ho bude mať rada, ale Homer nebude chcieť zaplatiť detektívovi. Detektív sa nahnevá a urobí si plán, aby Lízu obvinili zo zločinu.

Líza sa musí dať na útek a Homer ide s ňou. Ale cestou jej povie pravdu. Líza sa nahnevá. Ako Homer s Lízou utekajú narazia na cirkus a stretnú tam aj detektíva, ktorý sa ich pokúsi zabiť. Homer vbehne do siene so zrkadlami, ale detektív ho postrelí.

Líza, ale detektívovi zasvieti do očí laserom a nakoniec si pre neho prídu policajti. Homer s Lízou sa nakoniec udobria.

 

Bartov trest


 Nie je.

 

Gaučový gag

 Čiernobiely Simpsonovci si na stavbe sadnú na trám a pozerajú sa na TV, ktorá je na druhom tráme. (tie trámy sú v poriadnej výške)

 


Zaujímavosti/všimli ste si?

...Homer ma mail: sexyméďa@aol.com?


<< Predchádzajúca epizóda
Nasledujúca epizóda >>