Üter

HABF15

HABF15 / Žabař, kuchař, manželka a její Homer

JABF11 / Zmýlená neplatí

Namiesto gauča sú v izbe 4 stoličky. Všetci sa točia okolo stoličiek a keď prestane hrať hudba, všetci si sadnú, okrem Homera, ktorý zostane stáť.


HABF18

HABF18 / O jazzu a jiné zvířeně

Bart, Lisa, Marge a Maggie sedia na gauči. Kamera sa oddiali od gauča a môžeme vidieť "zKingKongizovaného" Homera, ktorý cez okno schmatne Marge a vylezie s ňou hore na mrakodrap. Potom sa snaží ubrániť útočiacim lietadlám.


HABF20

HABF20 / Kladivo na Homera

JABF09 / Zpívá celá spodina

V izbe je namiesto gauča automat na sladkosti, ale namiesto nich sú tam zmenšení členovia rodiny Simpsonovcov a pár ďalších postáv zo seriálu. Do izby pribehne Ralph a "objedná si Homera, odhryzne mu hlavu a odíde preč.


Nie je

HABF17 / Speciální čarodějnický díl XVII

JABF14 / 24 minut

JABF15 / Jak si Kent pustil pusu na špacír

Gaučový gag nie je.


HABF21

HABF21 / Osudy dobrého vojáka Homera

JABF13 / Hoří!

Všetci sedia na gauči, na ktorom prejdu celým procesom v umývačke áut.


HABF19

HABF19 / Vočko veršotepcem

Na počítači sú obrázky členov rodinky postupne prenášané pomocou myši na gauč a potom vyhodené do koša ako na pracovnej ploche počítača.


HABF22

HABF22 / Umění na špejli

JABF07 / Vyrůstáme ve Springfieldu

Všetci majú telá v podobe švábov a hneď utečú preč z gauču (Maggie sa schová za gauč a potom z poza neho vykukne).


JABF02

JABF02 / Parťáci

Homer vystrihne z papiera sám seba, potom ho roztiahne a uvidíme celú rodinu z papiera.


JABF01

JABF01 / Kill Gil

Rodinka si sadne na gauč v zimnom prestrojení a kamera sa oddiali. Môžeme vidieť pokojnú vianočne vyzdobenú obývačku s ozdobeným vianočným stromčekom a spiacim psom a mačkou Simpsonovcov.


JABF03

JABF03 / Akvamanželka

Členovia rodiny sú po jednom prišpendlíkovaní na nástenku s pozadím gauča.


JABF05

JABF05 / Pomsta bývá nejsladší natřikrát

Rodinka ako bábätká v plienkach dolezú do izby a usadia sa na svoje obvyklé miesta na gauči. Začnú postupne starnúť, až do ich klasickej podoby.


JABF04

JABF04 / Malá velká holka

Simpsonovci sú papierové postavičky oblečené iba v spodnom prádle. Nalepia na nich bežné oblečenie a sadnú si na kreslo.


JABF08

JABF08 / Romouš a Julizna

Na obrazovke je stará mapa Springfieldu, ktorá začne horieť. V ohnivom kruhu sa z diaľky objavuje celá rodinka vo westernovom štýle na koňoch.


JABF06

JABF06 / Homerazzi

Ide o najdlhšiu scénku v seriáli, ktorá trvá až 70 sekúnd. Vidíme celý vývoj života na Zemi v podobe Homera, ktorý sa na svojej púti stretáva aj inými obyvateľmi Springfieldu, až príde k domu a sadne si unavený po dlhej ceste na gauč.


JABF10

JABF10 / Pařanka Marge

Na obrazovke sa zjavia noviny Springfield Shopper s nápisom: "Couch Gag Thrills Nation" ("Gaučové scénky vzrušujú národ").


JABF12

JABF12 / Stůj, nebo můj pes vystřelí

Simpsonovci si sadnú na gauč, za nimi prídu ďalší Simpsonovci a taktiež si sadnú k nim na gauč. Ďalším sa to už nepodarí a prichádzajú stále noví, ktorí zaplnia celý dom.


TOPlistTOPlist